Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

8 listopada 2023

Serwis sprzętu narciarskiego jako cenny benefit pracowniczy

0 1168

W sezonie zimowym każdy miłośnik sportów zimowych docenia możliwość spędzenia czasu na stoku. Ale co jeśli jego firma mogłaby zapewnić kompleksową opiekę nad sprzętem narciarskim? Serwis sprzętu zimowego, a w szczególności nart, to nie tylko wygoda, to także cenny benefit, który pozwala oszczędzić sporo czasu podczas samego urlopu.

Cenny czas!

Serwisowanie nart czy snowboardu może być czasochłonne. Wcześniej trzeba umówić termin w serwisie zawieść  a potem odebrać narty. Korzystając z usług serwisu jako benefitu pracowniczego, unika się  konieczności spędzania wolnego czasu na przygotowywaniu sprzętu – narty czekają na Ciebie gotowe do jazdy już po wyjściu z pracy.  Można się skupić się na tym, co naprawdę cieszy - zimowej zabawie na stoku.
 


Profesjonalna obsługa:

Serwisy sprzętu zimowego, współpracując z firmami, zazwyczaj oferują usługi na najwyższym poziomie. Narty zostaną zaopiekowane przez doświadczonych techników, którzy zapewnią, że są w pełni sprawne i bezpieczne. To oznacza, że nie trzeba martwić się o jakość serwisu, ponieważ serwisanci  zadbają o Twoje narty jak o własne. Dodatkowe naprawy mogą by wycenione osobno i uregulowane już bezpośrednio z pracownikiem.

Bezpieczeństwo na stoku:

Przygotowany przez serwisantów sprzęt narciarski to gwarancja bezpieczeństwa. Serwis gwarantuje, że wszystkie elementy nart są dokładnie sprawdzone i dostosowane do potrzeb użytkownika. Dzięki temu można cieszyć się zimowymi sportami w pełni świadomie, wiedząc, że  sprzęt jest w doskonałym stanie.
 


Wartość dodana:

Korzystanie z serwisu sprzętu zimowego jako benefitu pracowniczego to również wartość dodana do Twojego pakietu świadczeń. To dowód na troskę pracodawcy o Twoje potrzeby poza miejscem pracy. Otrzymując taką dodatkową korzyść, pracownicy czują się docenieni i wspierani przez swojego pracodawcę. Do też dobra okazja dla osób pracujących zdalnie aby wpaść do biura i przy okazji zostawić sprzęt na serwis.

Zakres benefitu może być dowolnie regulowany

Możesz dobrowolnie ustalić zakres w jakim firma pokrywa koszty związane z serwisem. Istnieje możliwość pokrycia kosztów samego smarowania bez ostrzenia, lub częściowego finansowania serwisu, przekładając resztę kosztów na pracownika.
 


Pełna swoboda i satysfakcja i duża ulga

Dzięki serwisowi, można  cieszyć się pełną swobodą na stoku, wiedząc, że sprzęt jest w doskonałym stanie. To gwarantuje wyjątkową satysfakcję z jazdy i niezapomniane doświadczenia zimowe. Zamiast martwić się o ewentualne problemy z nartami, można skupić się na doskonałym czasie spędzonym na stoku z bliskimi.

Serwis sprzętu zimowego, zwłaszcza nart, jako benefit pracowniczy, to inwestycja w komfort i zadowolenie pracowników.  To nie tylko cenny benefit, to również gest docenienia i wsparcia ze strony pracodawcy.

Zimowa przygoda na stoku staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca, a pracownicy czują, że są częścią firmy dbającej o ich potrzeby nie tylko zawodowe, ale również te związane z rekreacją.
 


Gdzie znajdziesz taką usługę?

BenefitBike w lato zajmuje się serwisami rowerowymi dla firm organizując wydarzenia BikeDAY ale też szkolenia bezpiecznej jazdy na rowerze czy warsztaty z naprawy rowerów.
Zimą przerzucają się na narty i dostarczają usługę serwisu sprzętu zimowego dla firm.

Przypisy