Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

21 listopada 2023

PR w samorządzie i administracji państwowej już w tym tygodniu!

0 972

XVIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej zbliża się wielkimi krokami. Do rozpoczęcia jednego z najważniejszych wydarzeń w branży zostało już tylko kilka dni! Wszystkie miejsca wyprzedane, a Jury konkursu już rozpatruje zgłoszenia. Dodatkowo wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się na Warmii – w Kromerowie koło Olsztyna. Zapowiada się naprawdę dobrze!

XVIII edycja PRwSiA rusza już 22 listopada. Wieczorem tego samego dnia, podczas uroczystej Gali, ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu Kryształy PR, którym wręczone będą wyjątkowe statuetki i wyróżnienia. Wpłynęło wiele bardzo wartościowych zgłoszeń, więc Jury będzie miało nie lada wyzwanie, aby wybrać tylko kilka z nich. W tym roku konkurs obejmuje 6 kategorii: najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych; najlepszy film promocyjny; najlepsza kreatywna kampania promocyjna; najlepszy event społeczny; najlepsza gazeta miejska/biuletyn; najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

Program przepełniony jest wystąpieniami i warsztatami ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy podejmą się szerokiej gamy tematów od promocji regionu i gminy czy strategii w wyborach, przez transformację miast, metody wprowadzania zmian, po sztuczną inteligencję, TikToka i kryzysy wizerunkowe. Wśród zajęć praktycznych znajdą się warsztaty pracy z kamerą, wystąpienia publiczne, skuteczna reklama w SoMe i sztuczna inteligencja w codziennej pracy urzędu.

Wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy na Warmii, w bardzo malowniczym miejscu – hotelu Azzun Orient w Kromerowie koło Olsztyna. Organizatorem jest Grupa PRC Holding, a współorganizatorem Powiat Olsztyński. Partnerami są firmy KompasGo i PSMM Monitoring & More. Konferencja jest także pod bacznym okiem najważniejszych mediów branżowych, jak Marketing przy kawie, Marketer+, Serwis Administracyjno-Samorządowy, Nowy Marketing, Publicrelations.pl, Portal Samorządowy, Sprawny Marketing, Online Marketing i PR Manager oraz regionalnych: Radio Eska Olsztyn, Gazeta Olsztyńska i Regionalny Portal Warmii i Mazur Olsztyn.com.pl.

Przypisy